...

אצלנו לא תשלמו מע"מ - שווה ערך ל 17% הנחה!               * לא כולל חלקים

לשיחת ייעוץ

אינטרנט איטי?

שיפור רשת אלחוטית זה אנחנו

אנו נשפר ביצועי אינטרנט איטי בבית ובמשרד

תיקון רשת אינטרנט איטית (WiFi או קווי) עלול לפעמים לקחת לא מעט זמן. ברור לנו שכולם רוצים לדעת כמה זה יעלה על מנת למנוע הפתעות.


זו הסיבה שאנו מציעים לאבחן את הבעיה תמורת 300 ש"ח בלבד ללא קשר לזמן שזה יקח. את הצעת המחיר תקבלו במקום ואם זה מתאים לך, אז ברוב המקרים אנחנו אפילו יכולים לבצע את התיקון על המקום.

אל תקשיבו לנו - תקשיבו להם

מתי חביב
שירות מקצועי
קרא עוד
שירות מקצועי ויחס לבבי.
עדן ילין
השתלטות מרחוק
קרא עוד
מאוד מרוצה, קיבלתי את העזרה שהייתי צריכה.
אורלי מיכלסון
מהיר ומקצועי
קרא עוד
האינטרנט האלחוטי שלנו היה כל כך איטי שנטפליקס היה נתקע כל הזמן.
טל שוטלנד
הוא יוצא מגדרו לעזור
קרא עוד
הוא עושה כמיטב יכולתו לעזור בפתרון בעיות מחשב.
איציק בן בנישתי
עשה עבודה מעולה
קרא עוד
עבודה מאוד מקצועית! עכשיו יש לנו אינטרנט אפילו במרפסת.
הקודם
הבא
התקנת אינטרנט אלחוטי

כיסוי רחב לאינטרנט האלחוטי

צריכים עזרה עם האינטרנט האלחוטי בבית או במשרד? אנשים רבים לא מפיקים את המירב מרשת ה-WiFi שלהם. בדרך כלל זאת מכיוון שהנתב אותו מקבלים מספקית האינטרנט פשוט אינו מספיק חזק.

בעזרת התקנת ציוד נוסף או שידרוג הציוד הקיים, אפשר בקלות להרחיב את הפריסה של הרשת האלחוטית שלך לכל הבית ולפתור בעיות של אינטרנט איטי. וכל זאת מבלי לאבד מהירות.

 

בנוסף, אנו כמובן יכולים לדאוג לאינטרנט גם בגינה במידת הצורך.

נוכל לשפר את טווח ה-WiFi, כך שתוכלו להשתמש במחשב, בטאבלט, בנייד, ברמקולים החכמים, במצלמות אלחוטיות, במדפסות וכו' בכל מקום – אפילו במרפסת, בפרגולה או בממ"ד.

בנוסף, אנו אפילו יכולים לקנפג את הגדרות הנתב על מנת להשיג ביצועים טובים ושליטה אפקטיבית יותר בין 2.4 GHz ו-5 GHz.

רשת אלחוטית יציבה ומהירה - בסיס לכל בית חכם

כשמזמינים טכנאי שיעזור בתקלות כמו תחזוקת רשתות אלחוטיות, אתם צריכים איש מקצוע מיומן. לא משנה אם רוצים להגדיל את טווח ה-WiFi בעזרת פריסת כבל רשת או עם עזרה של מגבר, אנו מציעים למעלה מ-20 שנות ניסיון ברשתות אלחוטיות. זה מאפשר לנו להגיע לתוצאות שחברות אחרות לא יכולות.

 

 

חושבים לעשות בית חכם? קחו בחשבון שבית חכם דורש בראש ובראשונה אינטרנט חזק ומהיר בכל פינה. אנחנו מבינים גם במערכות חכמות לבית כמו ZigBee, Z-Wave ו-RF 433 MHz.

 

מעוניינים בבית חכם? תנו לנו לעזור לכם, החל מבדיקה וייעוץ ועד להתקנה וקינפוג אוטמציות. יש לנו את הידע בכל סוגי הטכנולוגיות, גם החדשות ביותר.

אינטרנט איטי

זה מה שאנחנו עושים

התקנת סונוס
גם רמקול סונוס צריך אינטרנט חזק ויציב

אינטרנט איטי? תמיד יש פתרון

תמיד תינתן אחריות על כל העבודות שאנו עושים – אנו מרוצים רק כאשר אתה מרוצה.

אנו פותרים את תקלות הרשת האלחוטית שלכם ישירות באתר הלקוח, ביקור בית החל מ 250 ש"ח בלבד. המוטו שלנו הוא "תמיד יש פתרון" – ואנו מתחייבים תמיד למצוא אותו.

100% לקוחות מרוצים

כאשר מדובר בהתקנת רשת אלחוטית או שיפור אינטרנט איטי, אורן מחשבים רואים את עצמם כחברה המציעה את השירות הטוב ביותר בחיפה ובצפון. לקוחות שפונים אלינו יודעים בבטחון מוחלט שכל עבודה תתבצע בצורה מקצועית ואמינה.

באורן מחשבים, חשוב לנו לוודא שלקוחותינו תמיד יהיו עם חיוך ואנו נעשה תמיד למעלה ומעבר כדי לוודא שהם יהיו מרוצים מהשירות שלנו. כמו כן אנו מחויבים לעשות תמיד יותר ממה שנדרש על מנת להגיע לתוצאות המירביות.

שאלות נפוצות בתחום רשתות אלחוטיות

FAQ

מעוניינים לדעת משהו ולא היה את מי לשאול?

נתב הוא התקן רשת שלמעשה מקשר בין שתי רשתות מחשבים שונות, כמו כן הוא אחראי על תעבורת הנתונים ביניהן. נתב יכול למשל לקשר בין רשת פרטית בייתית לבין הרשת של ספק אינטרנט.

נקודת גישה אלחוטית היא התקן רשת המאפשר למכשירים אלחוטיים אחרים להתחבר לרשת קווית. נקודת גישה אלחוטית יכולה כמו כן להיות רכיב מובנה בתוך הנתב עצמו.

רשת מאש (או טופולוגיית מאש) פירושה שכל חיבור לצומת קישוריות בתוך הרשת הוא חיבור לכל רשת המחשבים. זוהי רשת שבה כל הצמתים מחוברים זה לזה ויכולים לתקשר זה עם זה.

מתאם רשת חשמל (Powerline) ממיר את אותות החשמל מרשת החשמל, שכבר נמצאים גם ככה בכל בית, לרשת אינטרנט מהירה ויציבה.

סוויטצ' (מתג) הוא התקן ברשת מחשבים המחבר מספר מחשבים ביחד. למתג מחוברים מספר כבלי רשת כדי לאפשר תקשורת בין התקני הרשת השונים.

במקרה כזה נוכל ללכת לקנות את החלק הנוסף על המקום אם זה מתאפשר. אם לא ניתן ללכת ורכוש אותו במהלך הביקור, נוכל להזמין אותו עבורכם.

כן. אנחנו עובדים גם עם משרדים וגם עם אנשים פרטיים.

הטיפים האחרונים שלנו בתחום הרשתות האלחוטויות

Homeplugs powerlines מתאם רשת חשמל
מה זה מתאם רשת חשמל Powerline?

אם אתם גרים בבית ישן אז יש סבירות גבוהה שלבית אין שקעי רשת בקירות. ייתכן אז שאולי תחשבו שצריך לקדוח חורים חדשים בבית ולפרוש כבלים כדי לקבל רשת מהירה יציבה. אבל זה לא המקרה, במקום זאת…

המשך קריאה »
2.4GHZ או 5GHZ
2.4GHz או 5GHz? המדריך המקיף

ההבדלים העיקריים בין התדרים שכולנו מכירים מהרשתות האלחוטיות השונות 2.4 גיגה-הרץ ו-5 גיגה-הרץ הם כעיקרון טווח הקליטה ורוחב הפס שלהם (מהירות). אם נתחיל עם 5 ג'יגה-הרץ, אז תדר…

המשך קריאה »
נגישות
Google Reviews
5.0
js_loader